image06 image07 image04 image03 image02

Urfa Baharat

Şifayı Doğada Arayanların Adresi , Urfa Baharat

ShiffaHome Fitoform Karışık Bitki Çayı

Fitoform Nedir: Fitoform bitki karışımlarından oluşan, L-Carnitine Katkılı ve kayısı aroması ile tatlandırılan süzen poşet form çayıdır. L-Carnitine ve kilo kontrolüne yardımcı bitkilerden oluşan kayısılı doğal bileşimi sağlıklı ve formda bir yaşam sürdürebilmeniz için tek bir süzen poşette buluşturdu.

Ürün İçeriği

F Foeniculum vulgare ( Rezene meyvesi ), Cassia acutifolia (Sinameki yaprağı ), Rubus idaeus (Ahududu yaprağı ), Betula sp.( Huş ağacı yaprağı ), Urtica sp.
( Isırgan yaprağı ), Rhamnus frangula ( Barut Ağacı Kabuğu ), Kayısı / Şeftali / Portakal aroması, Juniperus communis ( Ardıç meyvesi ), Achillea millefolium (Civanperçemi ),
Sambucus nigra (Mürver meyvesi), Granül kayısı suyu, L-Carnitine


Kullanımı Bir su bardağı kaynamış sıcak su içerisine 1 adet fitoform süzen poşeti daldırınız. 6-7 dk. demlenmeye bırakınız. Sıcak veya soğuk olarak tüketebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Baharatlar

Karabiber, İbiskus, Kırmızı karabiber, beyaz ve yeşil karabiber, pul biber, demirhindi, Zencefil , Zerdecal, kimyon, tuz ,sinameke, Havlucan,Anason,.

Şekerlemeler

okum,helva, cevizli sucuk,narlı sucuk, pekmezli sucuk, baklava,kuru kayısı,incir.

Kozmetik

Dalan bayiiliği, Cemre-Nivals bayiliği, Mişa akıllı krem, Biotama, Antik kent,Softto plus, Hekfes, Talya Alvin, Arzen kozmetik

Otel grubu-Endüstiryel Ürünler

Hurma ,dut kurusu, üzüm çeşitleri.s